درباره ما

درباره ما

 

ما یک شرکت بازرگانی بین المللی هستیم که خدمات مشاوره تجارت بین المللی کارآمد و مقرون به صرفه و یک بستر را در اختیار شرکت های کوچک و متوسط  ​​قرار می دهیم.

هدف اصلی ما افزایش فروش یا ساختار تجارت به روشی پایدار ، به ویژه از طریق بازار تجارت الکترونیک یکپارچه است و شرکت ما به عنوان صادر کننده و تامین کننده عمده محصولات شناخته شده  و مجاز فعالیت می کند.

ما با فروشندگان شناخته شده ای که محصولات قابل اعتماد  و ازمایش شده و با کیفیتی را به ما ارائه می دهند ، ارتباط برقرار می کنیم.

 

طیف گسترده ای از محصولات  ما ، که از محصولات برقی (الکترونیک-الکتروتکنیک)  گرفته  تا محصولات کشاورزی ، غذایی و آشامیدنی ، خشکبار و گیاهان دارویی ، مواد آرایشی ، کالا های ورزشی و همچنین انواع سنگ های ساختمانی ، معدنی و مصنوعی و همچنین انتقال انواع خط تولید کارخانجات ودیگر موارد می باشد.

شرکت Capella Star یکی معتبرترین شرکتهای تجارت بین المللی هست  که به عنوان نماینده تولید کنندگان و تامین کنندگان در مقیاس بین المللی است.

ما تلاش می کنیم محصولات و خدمات را با بهترین کیفیت و مقرون به صرفه ترین قیمت ارائه دهیم.

شرکت ما مبتنی برصداقت است.

ما مشتریان خود را به عنوان اولویت اول در تمام مراحل زنجیره مشاوره حرفه ای ، تحویل محصول و خدمات قرار می دهیم.

کمک به شما برای افزایش حضور موثر در بازار تجارت جهانی

با انتخاب Capella Star  به عنوان یک شرکت بازرگانی بین المللی در تجارت جهانی  و شراکت تجاری با ما  ، شما می توانید در مشاوره تخصصی و همچنین  در بازاریابی و توزیع محصولات از تخصص ما بهره مند شوید.

 علاوه بر این ، ما به شرکت ها و افراد کمک می کنیم تا بهترین محصولات و خدمات را برای حضور در بازارتجارت جهانی  پیدا کنند.